Úvodná stránka Kde sme boli
Zážitky zo splavov a iných akcií.


Dunajské ramená 2012 Print

DUNAJSKÉ RAMENÁ 2012

25.  - 27. mája, Miesto - Dunakility. Program tradičný. V piatok o 15:00 zraz na Zobore v sklade. Naviazanie a odchod. Príchod do Dunakility okolo 18:00. V sobotu sme sa plavili z Čunova do Dunakility. Konecne sme nasli aj Diabolske jazera. V nedeľu sme dali tradicny okruh po ramenách pod kempom.

 

 

Read more...
 
Silvestrovská vychádzka 2011 Print

 

Na Zobore je v tomto čase aj Silvestrovský beh. Nás sa našťastie pred-štartová tréma nechytá.Aj tento rok sme si na Silvestra urobili vychádzku. Tento krát sme sa vybrali od Liečebného ústavu, cez Pyramídu, Zobor, po hrebeni do Štitár. Tam sme si dali už tradične skvelú kapustnicu u Vlada (varí Vladová manželka Eva).

 

 

Na Zobore je v tomto čase aj Silvestrovský beh. Nás sa našťastie pred-štartová tréma nechytá.

Read more...
 
Veľké Hincove pleso 2011 Print

Po Zelenom Krivánskom plese sa nám Hincove pleso nepodarilo čistiť a už sme ani nedúfali že sa pre nás nájde termín. Nakoniec sa nám podarilo s Paľom dohodnúť a tak sa išlo.

Read more...
 
Dunaj - Medveďovo - Štúrovo 2011 Print

Po rokoch sme sa vybrali na slovensko-maďarský úsek Dunaja. Po malom blúdení sme našli vstup do vody. Auto s vlekom sme odviezli do Štúrova. Cestou tam sme sa zastavili u bratranca Jenciho a dostali sme fľašu burčáku. Cestou naspäť sme zas dostali pokutu za rýchlosť. Druhé auto sme nechali v prístavisku hausbótov a hurá na vodu. Až po pristátí v Štúrove som zistil že som pri balení na vodu nechal telefón niekde v tráve. Ale keď sme prišli do Medveďova po auto našiel som ho.

 

Takto to vyzeralo pred štartom z Medveďova.

Read more...
 
Stretnutie starej partie - Dunakility 2011 Print

Vďaka Máriovi sme sa po rokoch všetci stretli pri vode.

Read more...
 
«StartPrev12345678910NextEnd»

Page 8 of 12
 

Kto je prihlásený?

We have 2 guests online

Prihlásenie

Ak si želáte vytvoriť účet kontaktujte administrátora: admin(zavinac)aquarius.skNávštevy

Content View Hits : 100873